Nowy rok akademicki zbliża się wielkimi krokami… Obawiasz się powrotu do szarej codzienności studenckiej i odliczania do piątku? Wolisz się dobrze bawić, poznać ludzi z całego świata? A przy tym pomagać innym, wzbogacić swoje CV, doskonalić swoje umiejętności językowe i się rozwijać? Dołącz do ESN SWPS!


No dobrze, ale czym właściwie jest ESN?

ESN (Erasmus Student Network) jest największą organizacją studencką w Europie, a ESN SWPS jest jedną z 10 lokalnych sekcji działających w Warszawie. Nasze motto to "Students helping students". Naszym zadaniem jest pomoc obcokrajowcom przyjeżdżającym na wymianę studencką w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości. W trakcie semestru organizujemy dla nich szereg wydarzeń w ramach licznych projektów. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Opowiemy o tym na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się na początku października. Szczegóły wkrótce, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z opisem projektów, które realizujemy jako sekcja: https://www.flipsnack.com/holasoyhola/esn-swps-projekty-ftkiekppb.html

Kogo szukamy?

Pozytywnych studentów Uniwersytetu SWPS chcących spędzać czas w międzynarodowym środowisku,
Osób, które nie boją się wyzwań i lubią pracować w zespole,
Umiesz robić grafiki? Kręcisz filmiki? Robisz dobre zdjęcia? Uwielbiasz organizować wydarzenia? Masz umiejętności informatyczne? A może masz zdolności, które nas zaskoczą? Świetnie! Potrzebujemy Cię w naszej ekipie!

Jak do nas dołączyć?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Masz na to czas do 9 października.

https://goo.gl/forms/csmpNKY451geENVr1

Osoby, które zakwalifikują się do drugiego etapu zostaną zaproszone na rozmowę rekrutacyjną drogą mailową. Nie obawiaj się! Nie jesteśmy korporacją tylko organizacją studencką, więc to będzie miła rozmowa, abyśmy mogli Cię poznać :)


Pytania?

Ola, nasz Członek Zarządu ds. HR, z przyjemnością rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości! Napisz wiadomość na adres: hr.swps@esn.pl

Czekamy na Ciebie!
Team ESN SWPS

Date: 
26/09/2016 to 09/10/2016
Address: 
Poland