FIND YOUR MASTER AT MASTER AND MORE FAIRS
[polish version below]
Masters Study Fairs in Poland
Warsaw, 27th Oct 2015 

Looking for a Masters programme?
The MASTER AND MORE fairs are aimed at undergraduate students, graduates, and young professionals looking for a Masters degree. The fairs are a unique opportunity for you to gather extensive information about Masters courses in all areas of study: www.master-and-more.eu/en/masters-study-fairs-poland/?utm_source=esn&utm_medium=artikeleng&utm_campaign=MAM-POLEN-2015
All-in-one: At the Masters Study Fair you’ll receive face-to-face counselling from study advisors representing domestic and international universities. Furthermore, you can attend expert talks and university presentations. Whether you need general information about funding and study abroad or specific advice for your study choice, you’ll get it all at the MASTER AND MORE fairs.

Who is the fair for?
• Are you a senior-year student and uncertain whether to continue studying after your Bachelors degree? 
• Do you want to find the perfect Masters programme for yourself?
• Are you looking for the right university to do your Masters programme at?
• Are you an experienced graduate exploring career development opportunities?
• Do you have questions about financing or applications? 
Whatever your situation is right now, visiting the Masters Study Fair in Poland will provide you with all the information you need. Get general orientation, ask specific questions and get an overview of all your study options in Poland and abroad!

Next step: online registration [www.events-and-more.eu/en/visitor/?utm_source=esn&utm_medium=artikeleng&utm_campaign=MAM-POLEN-2015]

Register now for the MASTER AND MORE fair Poland and benefit from these advantages:
• free entrance instead of 10 zł admission fee at the box office
• Use the fair planning tool to prepare your fair visit
• Receive your personal fair magazine including an overview of your appointments
Find MASTER AND MORE on FB: www.facebook.com/masterandmoreEU

We will go there together! 
Meeting point: 12:00 - The main hall of SWPS University 

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Polish version:
Targi magisterskie MASTER AND MORE
Warszawa, 27.10.2015 r.

Kończysz studia licencjackie i zastanawiasz się, co dalej? Chcesz wciąż studiować to samo, a może zmienić kierunek? Odwiedź międzynarodowe targi magisterskie i zobacz, jakie masz możliwości po licencjacie!
Targi MASTER AND MORE są kompleksowym wydarzeniem informacyjnym dla osób rozważających podjęcie studiów II-stopnia, podyplomowych lub MBA. Podczas całodniowego wydarzenia odwiedzający mogą spotkać przedstawicieli uczelni wyższych z Polski i z całej Europy oraz wziąć udział w prezentacjach ekspertów poświęconych kwestiom bliskim studentom, jak strategia wyboru studiów, finansowanie studiów w Polsce i za granicą, ubieganie się o miejsce na studiach na zagranicznych uczelniach, czy praktyki i pierwsza praca. 
Dlaczego warto wziąć udział w targach MASTER AND MORE?
Targi magisterskie są skierowane do studentów ostatnich lat studiów licencjackich lub inżynierskich, absolwentów oraz młodych profesjonalistów zainteresowanych kontynowaniem nauki. Są imprezą promującą studia magisterskie (uzupełniające), podyplomowe i MBA w Polsce i za granicą. Na targach MASTER AND MORE nie zabraknie najlepszych europejskich i polskich uczelni.
Już teraz możesz zgłosić swój udział w targach i oszczędzić opłatę za wstęp! Wystarczy zarejestrować się online na stronie www.master-and-more.eu/pl/targi-magisterskie-w-polsce/?utm_source=esn&utm_medium=artikel&utm_campaign=MAM-POLEN-2015 Rejestracja online umożliwia skorzystanie z narzędzia planowania targów: na swoim koncie na stronie rejestracji możesz określić swoje zainteresowania i w ten sposób od razu zobaczyć, którzy wystawcy oferują kierunki studiów z nimi zgodne. Oszczędza to Twój czas, gdyż przychodząc na targi jesteś odpowiednio przygotowany i zorientowany w ofercie studiów. 
Dodatkowo rejestracja online pozwala na umówienie indywidualnych konsultacji z uczelniami oraz na zarezerwowanie miejsc na prezentacjach ekspertów i uczelni wyższych. W dniu targów możesz od razu udać się do stoiska wybranych instytucji i na miejscu dokładnie sprawdzić warunki rekrutacji bądź inne interesujące Cię informacje. Ogromną korzyścią dla odwiedzających studentów jest zatem zdobycie osobistego kontaktu do przedstawicieli uczelni. Ułatwia to późniejszą korespondencję oraz procedurę rekrutacyjną. Takie spotkania podczas targów mają charakter mniej formalny niż na uczelni, dzięki czemu można uzyskać wiele cennych informacji, których nie sposób znaleźć w internecie.
Oprócz tego studenci mają również możliwość porozmawiania z przedstawicielami organizacji studenckich i za ich przykładem zaangażowania się w życie studenckie.
Jeden dzień, jedno miejsce: polskie i zagraniczne uczelnie, 1500 kierunków studiów, prezentacje ekspertów i indywidualne konsultacje
Wstęp? Brak opłaty za wstęp po dokonaniu rejestracji online; 10 zł w dniu targów.
Rejestracja: online (+ narzędzie planowania targów, które pozwala na ustalenie terminów indywidualnych konsultacji z uczelniami, rezerwowanie miejsc na wykładach i prezentacjach oraz planowanie kolejności odwiedzania stoisk) lub na miejscu, w dniu targów.
Aby być na bieżąco, zajrzyj na fanpage: www.facebook.com/masterandmoreEU.

Studiowanie na wymarzonym kierunku jeszcze nigdy nie było tak proste! 

Warszawa, Centrum Nauki Kopernik, 27.10.2015 r., godz. 10:00-16:00

Wybieramy się tam wspólnie! 
Jeśli chcesz do nas dołączyć, spotykamy się o 12:00 w holu głównym USWPS

Date: 
27/10/2015