Erasmus Student Network SWPS oraz Dział Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu SWPS zapraszają na Erasmus Day, który odbędzie się 2 grudnia na terenie naszej uczelni. 

Będziecie mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania związane z programem Erasmus+, dowiedzieć się czym zajmuje się organizacja studencka ESN, a także wziąć udział w konkursach. Będą również czekały na Was słodkie niespodzianki! 

Plan wydarzenia: 
10:00 - 14:00 – Info Market – stanowisko ESN SWPS w holu głównym Uniwersytetu SWPS.

Podczas tej części wydarzenia uczestnicy dowiedzą się jak krok po kroku przygotować się do wyjazdu - kto może skorzystać z programu, jakie kraje i uczelnie mogą wybrać, jakie wymogi należy spełnić. Będą mieli również okazję spotkać studentów, którzy są obecnie na wymianie na naszej uczelni i zapytać ich o wrażenia. 

• 15:00-16:00 – Spotkanie z koordynatorką programu Erasmus+. 

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się wszelkich szczegółów na temat programu Erasmus+, zwłaszcza odnośnie kwestii formalnych i terminów na składanie dokumentów.

• 16:00-17:30 – Spotkanie z koordynatorką programu Erasmus+ ze studentami zakwalifikowanymi na wyjazd w semestrze letnim w ramach programu Erasmus+.

Wszystkim, którzy już byli na wymianie w ramach programu Erasmus+, przypominamy o konkursie na najlepszą historię związaną z wyjazdem!https://www.facebook.com/events/1658688247745430/

Nie może Cię zabraknąć! :)

Date: 
02/12/2015